OFERTA DLA NASZYCH SPECJALNYCH GOŚCI

   Szanowni Państwo,
Po renowacji i otwarciu najstarszej restauracji w Europie naszym głównym celem jest zarządzanie nią w nowoczesny i profesjonalny sposób tak, by spełniać oczekiwania naszych gości i partnerów z kraju i z zagranicy. Stale poprawiamy jakość naszych usług by dorównać najwyższym światowym standardom, wciąż tworzymy niespotykane dotąd możliwości wzbogacenia naszej oferty nie tylko gastronomicznej, a to pozwala nam zaprosić Państwa do współpracy z przekonaniem, że nie zawiedziemy Państwa zaufania.

NASZE ATUTY:
1. LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta w podziemiach Wrocławskiego Ratusza w bezpośredniej bliskości wielu hoteli (możliwość koordynacji i wynegocjowania bardzo atrakcyjnych warunków zakwaterowania w najlepszych wrocławskich hotelach).

2. REZERWACJA MIEJSC
Możliwość zarezerwowania jednej z 9 sal różniących się od siebie wystrojem, wielkością, klimatem, kartą dań, czy oprawą muzyczną. Organizowaliśmy już z powodzeniem spotkania dla dwóch, jak i dla 800 osób.

3. MENU
Dobór menu dopasowanego do gustów i oczekiwań finansowych naszych gości: wybór dań z karty lub własna kompozycja w oparciu o propozycje naszego szefa kuchni. Nie stanowi dla nas kłopotu przygotowanie menu wegetariańskiego lub koshernego, swojskich dań kuchni staropolskiej czy wyszukanych przysmaków kuchni międzynarodowej.

4. KONCERTY
Zorganizowanie kameralnego koncertu muzyki jazzowej, klasycznej, recitalu fortepianowego, gwiazdy kabaretowej lub czołowych artystów sceny muzycznej. Nasza sala koncertowa wyposażona jest w najnowocześniejszy na świecie sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, a posiadany przez nas fortepian - najnowsza koncertowa Yamaha - jest jednym z dwóch instrumentów tej klasy w Polsce. Sala pomieści do 40 osób na komfortowych fotelach i kanapach lub do 110 osób na dostawionych krzesłach.

5. PREZENTACJA MULTIMEDIALNA
Możliwość zorganizowania konferencji lub prezentacji dla specjalnych klientów Państwa firmy. Dwie sale wyposażone są w nowoczesne rzutniki multimedialne i ekrany, a w zależności od Państwa potrzeb dysponujemy również przenośnym sprzętem komputerowym i odtwarzaczem DVD.

6. DYSKOTEKI
Organizowanie zamkniętych dyskotek z udziałem najlepszych dj -ów wrocławskich.

7. SZKOLENIA
Zapraszamy na całodzienne szkolenia i spotkania integracyjne dla pracowników Państwa firm. W programie możliwość zorganizowania szkolenia połączonego z prezentacją, lunch, koncert muzyczny lub występ kabaretu, kolacja i dyskoteka.

8. CATERING
Usługi cateringowe z wykorzystaniem doświadczeń serwisu i kuchni naszej restauracji.

W dalszym ciągu rozbudowujemy naszą ofertę i będziemy wdzięczni za uwagi i propozycje z Państwa strony. Zapraszamy Państwa do nas i gwarantujemy, że będziecie Państwo mile zaskoczeni i w pełni usatysfakcjonowani.